Proč jsem začala psát blog

22.11. 2020Lidka Holmoková1590x0

Dnes se s vámi podělím o jeden příběh unavené zaměstnané ženy, která se dala na cestu MLM podnikatelky, a stala se s ní žena spokojená, usměvavá, a dokonce píšící blog.

Ano slyšíte dobře, Já píši blog.

Kdyby mi tohle někdo řekl před lety, že si budu psát deník, nebo blog, asi bych se mu vysmála. 

No a vidíte, vy teď čtete můj první článek. 😊

Když jsem přemýšlela o čem budu psát, co vám vlastně chci sdělit, moc nápadů mi na um nepřišlo a já to chtěla všechno vzdát, protože přeci já nejsem žádná spisovatelka!!!

Dostavil se strach!

Nevěděla jsem, jak to mám celé všechno správně uchopit, zformulovat, vždyť to nikoho nebude zajímat a jen si trhnu ostudu.

A hlavně to téma, o čem vůbec psát?

Nápad.

A pak přišel nápad, co vám prostě a jednoduše napsat o mně a o mé proměně, jak se z unavené zaměstnané ženy najednou stala zase ta usměvavá holka, plná elánu a svých snů. 😊

Tak jdeme na to? 😊

Jak to všechno začalo?

Všechno začalo mnohem dřív, než před rokem, kdy jsem se seznámila s kosmetikou Faberlic.

Překročila jsem magickou 50tku a přestože můj učební obor se motá kolem zvířat, asi proto jsem milovnice psů a majitelka chovatelské stanice

                                                                                Hell Diamonds,

tak skoro celý život dělám spíše s lidmi.

Když opomenu povolání hned po škole, dojička a ošetřovatelka skotu, a později střihačka a hlídačka psů.

Tak prodavačka, uklízečka, pracovnice v továrně na čokoládu, servírka, rozvážečka pečiva a pracovnice v kanceláři, organizátorka a recepční…

…to všechno jsou obory, které jsem absolvovala.

A povím vám, že ne vždy s úsměvem na rtech. Byl to někdy pořádný zápřah a občas jsem z toho byla pěkně unavená. Je to široký záběr povolání, kterými jsem si prošla, ale nelituji toho. Každá ta práce mi něco dala a naučila, i když mi někdy opravdu bylo spíše do breku, tak přesto jsem nějak měla potřebu se pořád zdokonalovat a učit se.

Takže i v době, kdy jsem zrovna žádné zaměstnání neměla, ano i takové období tu bylo, jsem si stačila díky úřadu práce udělat kurz na pc a podnikatelský kurz, (využila jsem jejich nabídky) a později, když už zase díky práci, byly finance, tak jsem absolvovala ty kurzy, které mě osobně zajímaly.

Kosmetický a masérský.

Kosmetika mě vždy moc bavila a s lítostí jsem koukala na to, jak mně tak nějak pořád míjí a že kvůli nedostatku peněz, musím dělat úplně něco jiného, protože mít takový svůj salónek krásy, je sice moc pěkná představa, ale taky ta představa něco stojí.

A co potom klientela??? Než ta se utvoří, tak kolikrát uplyne dost vody, někdy trvá i roky a kdo mě po tu dobu bude živit??

A tak můj sen byl v nedohlednu a spíše se mi vzdaloval.

Mé dny ubíhaly v práci, která mě sice uživila, ale od mého snu byla přece jen trochu vzdálená.

Spojení.

Trochu vzdálená píši záměrně, protože i přesto, že jsem nedělala svou vysněnou kosmetiku, ale recepční na rehabilitaci, pořád jsem přicházela do styku s pacienty, tedy s lidmi.

Na jedné straně tu byl velký potencionál v podobě lidí, kterým můžu něco ukázat, když jsem s nimi ve styku

a na straně druhé problém …co jim ukazovat??

Ale nebyla bych to já, kdybych na něco nepřišla. 😊

Seznámení.

Před rokem jsem se seznámila s kosmetikou Faberlic a uchvátily mně nejen samotné výrobky, ale hlavně cena.

I když jsem už byla políbená i jinými MLM společnostmi jako Amwai, Avon, Oriflame, OKG, TianDe, tak přesto jsem byla jen takový zákazník, kupující výrobky spíše pro svou potřebu.

Teprve tady přišel ten impuls, začít to dělat naplno.

Impuls!

Ten impuls konečně něco změnit, ten se stal opravdu zhruba před rokem. Konečně jsem tak nějak vykročila za svým snem.

Přesvědčilo mně hlavně to, že to není jen kosmetika, ale i úklidové prostředky, ústní hygiena, vlasová kosmetika, domácí lékárna a móda a to za tak nízkou, až směšnou cenu.

A co teprve dárky a výběr z 5000 výrobků. 😊

Ale hlavně jsem výrobky testovala na sobě a byla jsem velice mile překvapená s účinky.

Tak proč nevyužít potencionál, který se nabízí??

Myšlenka

Přišla mi na mysl myšlenka, že když mám osobní zkušenost a kolem sebe tolik lidí, proč jim o těchto výrobcích neříct?

Největší reklama je přece osobní zkušenost a doporučení!

Nejdříve to tedy byla rodina, dále pak kamarádky a spolupracovnice, no a nakonec i ti naši pacienti, kteří nejednou ocenili tu a tam nějaký výrobek, který jim pomohl nejen od bolesti.

A tak mě to chytlo, že se mi to stalo denní rutinou, která mne neustále baví a naplňuje. Necítím se tak unavená, mám úsměv na tváři, díky výrobkům cítím změny nejen na pleti, ale i uvnitř sebe, protože když je člověk spokojený sám se sebou, je ten život hned o dost lepší.

Z toho pro mne vyplynulo i ponaučení.

Ponaučení???

Snažte se dělat to co vás baví a i když to zrovna nejde hned, hledejte cestu!!!

Pak to, co děláte nebude práce ale zábava.

Ale pozor !!!

Ať to hledání netrvá věčnost. 😊

Vrhla jsem se do víru MLM podnikání, stále se učím, jsem členkou skupinek, kde si můžu přečíst různé recenze a zkušenosti na výrobky i návody jak a co dělat, abych uspěla.

A i když jsem teprve na začátku a čeká mě ještě dlouhá cesta, jsem nadšená a to nejen díky výrobkům, ale hlavně díky tomu, že mě to baví, a že se tu potkávám se stejně naladěnými lidmi co mají úsměv na tváři. 😊

Průvodkyně nejen světem kosmetiky. Pomocí Kosme(ceu)tiky pomáhám ženám, aby byly krásné a cítily se dobře, (v každém věku). Na základě složky AQUAFTEM© se snažím přinášet do buněk obrovské množství kyslíku. Mým posláním je seznámit co nejvíce lidí s produkty, které mají příznivý vliv nejen na tělo, ale i na duši Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.